Targus - Making Your Mobile Life Easier
Sweden (Select another country) Var i Sverige säljs Targus »
Targus - Sweden
Redan 1983, uppfann Targus den första väskan som var speciellt utformad för att skydda den bärbara pc:en under transporter. Företaget är i dag världens ledande tillverkare av datorväskor och mobila tillbehörsprodukter. Targus i dag den enda producenten som uteslutande fokuserar på utrustning och tillbehör till den bärbara pc:en. Våra riktmärken är:

- Mobilitet. Låg vikt och strömlinjeformad design, som är lätt att ta med i resväskan.
- Användarvänlighet. Enkla och praktiska lösningar, som gör livet lite enklare.
Innovativ design och stilmedvetet materialval. Form och funktion i en klass för sig.
- Kvalitet. Livstidsgaranti på alla Targus väskor.
Försäljningskontor Sverige :
Adress
Stormbyvägen 2-4,
Spånga, 163 29
Sweden
Tel
00 46 8 795 4220
Fax
00 46 8 795 4224
Epost
general.emea@targus.com
Produktinformation :
Product Brochures
  • Tablet / iPad Brochure
  • Business Brochure
  • Standard Brochure
  • Service & Teknisk Support
    Web Site
    Var i Sverige säljs Targus »
    Återförsäljare :
    Återförsäljare Adress
    Alina www.alina.se
    Clas Ohlson www.clasohlson.se
    Databyrån Visby www.databyran.nu
    Digital Inn www.digitalinn.se
    Elgiganten www.elgiganten.se
    Expert www.expert.se
    Gekås www.gekas.se
    Inet www.inet.se
    kjell & Co www.kjell.com
    Koneo www.koneo.se
    Mac Support www.macsupport.se
    Mediamarkt www.mediamarkt.se
    Netonnet www.netonnet.se
    Office Store www.officestore.se
    The Phonehouse www.phonehouse.se
    Webhallen www.webhallen.se


    Internet Försäljning :
    Återförsäljare Adress
    Alina www.alina.se
    Atea www.atea.se
    Caperio www.caperio.se
    CDON www.cdon.se/mobiltelefoni/shop_in_shop/targus/
    Clas Ohlson www.clasohlson.se
    Dialect www.dialect.se
    Digital Inn www.digitalinn.se
    Dustin www.dustin.se
    Elgiganten www.elgiganten.se
    Expert www.expert.se
    Inet www.inet.se
    kjell & Co www.kjell.com
    Komplett.se www.komplett.se
    Koneo www.koneo.se
    Logitall www.logitall.se
    Lyreco www.lyreco.se
    Mediamarkt www.mediamarkt.se
    Misco www.misco.se
    Netonnet www.netonnet.se
    Office Store www.officestore.se
    Olsonic www.olsonic.se
    The Phonehouse www.phonehouse.se
    Webhallen www.webhallen.se


    Postorder :
    Återförsäljare Adress
    Also www.also.se
    B2B IT Partner AB www.b2bitpartner.se
    Clas Ohlson www.clasohlson.se
    Dustin www.dustin.se
    kjell & Co www.kjell.com
    LIN Education www.lineducation.se
    Supplies team AB www.suppliesteam.se


    Distributor :
    Återförsäljare Adress
    2020Mobile www.2020mobile.se
    Actebis www.actebis.se
    Atea Logitics AB www.atealogistics.com
    Boston www.boston.se
    CapTech www.captech.se
    Ingram Micro www.ingrammicro.se
    Tech Data AB www.techdata.nu
     
    Copyright © 1996-2014 Targus Group International. All rights reserved.